RU

Патріарх Кирило в покоях Лаври зустрівся з Азаровим

26.07.2012, 16:14
Патріарх Кирило в покоях Лаври зустрівся з Азаровим - Фото
Фото: kmu.gov.ua
Патріарх Московський і всієї Русі Кирило зустрівся з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. Деталі минулих переговорів ні Церква, ні уряд не повідомляють.

Як повідомляє прес-служба патріарха, сьогодні після прибуття до Києва патріарх Кирило попрямував в Свято-Успенську Києво-Печерську лавру. У Ближніх печер обителі його вітали блаженнійший митрополит Володимир і насельники монастиря. В покоях предстоятеля РПЦ у Києво-Печерській лаврі відбулася зустріч Кирила з прем'єр-міністром Азаровим. У бесіді взяв участь митрополит Володимир.

"Тепло вітаючи Його святість, Азаров відзначив важливість першосвятительського візиту до Києва. Учасники зустрічі обговорили ряд питань церковно-державних взаємин", - йдеться в повідомленні.

Потім в стінах Києво-Печерської лаври під головуванням Кирила почалося чергове засідання синоду РПЦ.

Нагадаємо, патріарх прилетів в українську столицю з нагоди святкування Дня хрещення Київської Русі та 20-річчя предстоятельського служіння митрополита Київського і всієї України  Володимира Програма візиту патріарха Кирила до Києва: 26 липня - участь у засіданні синоду РПЦ (Києво-Печерська лавра); 27 липня - участь у засіданні синоду РПЦ (Києво-Печерська лавра), святковий молебень на Володимирській гірці, урочиста Академія (Палац "Україна" ), всеношна на Соборній площі Києво-Печерської лаври; 28 липня - зустріч Кирила на Святих воротах Києво-Печерської лаври, урочиста літургія на Соборній площі, виліт до Москви.

Досьє на патріарха Кирила
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини