RU

Парубій: У Зеленського не було підстав розпускати Раду

06.06.2019, 15:53
Парубій: У Зеленського не було підстав розпускати Раду - Фото
Андрій Парубій (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що у президента Володимира Зеленського не було конституційних підстав для видання указу про розпуск парламенту. Про це він повідомив в коментарі журналістам, передає кореспондент LIGA.net.

Він зазначив, що апарат Ради на прохання Конституційного Суду надав свої пояснення в рамках провадження про визнання указу Зеленського неконституційним.

"Ми подивилися стенограму, коли була оголошена коаліція. Це було 302 народних депутата. Потім ми забрали всі заяви про вихід з коаліції, які надходили за цей час. І якщо відняти всі заяви, які були подані до 17 травня 2019 року, виходить 227" , - заявив Парубій.

За словами спікера, багато з тих, хто заявляв про те, що вони не в коаліції, "не прийшли й не написали заяви".

24 травня депутати Верховної Ради передали до Конституційного суду подання, в якому просять суд визнати неконституційним указ Зеленського про розпуск парламенту.

4 червня Велика палата Конституційного суду розглянула питання про визначення форми конституційного провадження у цій справі. Відкрита частина пленарного засідання Палати КСУ щодо розгляду питання про розпуск парламенту відбудеться 11 червня 2019 року о 10:00.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини