RU

Парубій підписав постанову про санкції проти 112 і NewsOne

19.10.2018, 16:39
Парубій підписав постанову про санкції проти 112 і NewsOne - Фото
Андрей Парубий (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Спікер парламенту Андрій Парубій підписав ппостанову про санкції проти власників телеканалів 112 і Newsone. Про це свідчить інформація, розміщена на сайті парламенту.

Йдеться про проект постанови № 9157 "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Раніше Верховна Рада звернулася до Ради нацбезпеки і оборони із закликом ввести санкції проти власників каналів NewsОne і 112 Україна.

Депутати запропонували ввести такі санкції як блокування активів, недопуск виведення капіталів за кордон, припинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання ліцензій, заборона користуватися радіочастотним ресурсом України, відмову надавати телекомунікаційні послуги, повну або часткову заборону операцій з цінними паперами, заборону видавати ліцензію Нацбанку на інвестиції в іншу країну і валютні операції, заборону передачі прав інтелектуальної власності.

Ці та інші санкції РНБОУ пропонується ввести відносно ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ Телерадіокомпанія 112-ТВ, ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "Новини 24 години ".

30 вересня петиція про "припинення антиукраїнської діяльності телеканалів 112 Україна і NewsOne набрала більше 25 тисяч голосів, які необхідні для її подальшого розгляду у Верховній Раді.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини