RU

Парубій не виключає позачергове засідання Верховної Ради

18.06.2019, 13:28
Парубій не виключає позачергове засідання Верховної Ради - Фото
Андрій Парубій (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Спікер Андрій Парубій може скликати позачергове засідання Верховної Ради для розгляду кадрових питань. Про це він сказав в ході засідання погоджувальної ради парламенту.

За його словами, для призупинення розгляду нового виборчого кодексу не існує ніякого механізму, крім скликання позачергового засідання парламенту.

"Ніякого механізму через процедуру ед-хок не існує для призупинення розгляду закону (виборчого кодексу, - ред.). Є єдиний механізм. Є один спосіб - це скликання позачергового засідання", - зазначив Парубій.

Він уточнив, що ініціювати позачергове засідання парламенту під час розгляду виборчого кодексу може президент або 150 народних депутатів.

"Тому, якщо президент дійсно зацікавлений розглянути кадрові питання, коли будуть рішення комітетів... Я можу сказати, що як голова ВРУ, я невідкладно після його прохання (президента, - ред.) скличу позачергове засідання. При цьому, час ми визначимо самостійно ", - підкреслив Парубій.

24 травня депутати Верховної Ради передали до Конституційного суду подання, в якому просять суд визнати неконституційним указ президента про розпуск парламенту.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини