Парубій - Шефіру: Земля у вас під ногами буде горіти

31.05.2019, 13:03
Парубій - Шефіру: Земля у вас під ногами буде горіти - Фото
Андрій Парубій (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Спікер прокоментував інтерв'ю колишнього бізнес-партнера Зеленського Бориса Шефіра, в якому той заявив, що мовний закон треба скасувати

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій прокоментував слова брата заступника глави Адміністрації президента  Володимира Зеленського Бориса Шефіра про те, що закон про українську мову треба скасувати. "Земля буде під вами горіти", - сказав Парубій на засіданні парламенту сьогодні, 31 травня.

"Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний закон. Це перший крок для скасування війни", - заявив Шефір, який є співвласником Студії Квартал-95.

"Ми вчора знову почули, як знову представники президента - члени його команди говорять про те, що потрібно скасувати закон про мову, скасувати квоти, скасувати декомунізацію. І, на жаль, це стає для них звичайною політикою. Так я хочу сказати і від імені Верховної Ради, і від імені уряду: український народ цього вам не дозволить... Ми не дозволимо скасувати закон про мову, скасувати квоти і декомунізацію", - підкреслив сьогодні Парубій.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко також згадав у своєму виступі інтерв'ю Шефіра. "Вони бідкаються, що втратили російський ринок, вони там дуже багато заробляли, що в Україні за фільм вони 50 тисяч можуть заробити, а в Росії - 200 тисяч. І заради того, щоб повернути заробітки на російському ринку, він говорить: закон про мову скасувати, українську мову з ефірів прибрати, Путін хороший, він нормальний, тому ми з ним домовимося... Очевидно, що у Зеленського на розумі, то у його бізнес-партнера Шефіра на язиці", - сказав він.

Парубій 14 травня підписав закон про українську мову, прийняття якого він активно підтримував. Перед тим, як підписати, він підкреслив, що ревізії рішень про мову, декомунізацію й незалежну церкву не буде.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЖизнь из пробирки. Откуда берутся дети