RU

Парубій - Шефіру: Земля у вас під ногами буде горіти

31.05.2019, 13:03
Парубій - Шефіру: Земля у вас під ногами буде горіти - Фото
Андрій Парубій (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій прокоментував слова брата заступника глави Адміністрації президента  Володимира Зеленського Бориса Шефіра про те, що закон про українську мову треба скасувати. "Земля буде під вами горіти", - сказав Парубій на засіданні парламенту сьогодні, 31 травня.

"Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний закон. Це перший крок для скасування війни", - заявив Шефір, який є співвласником Студії Квартал-95.

"Ми вчора знову почули, як знову представники президента - члени його команди говорять про те, що потрібно скасувати закон про мову, скасувати квоти, скасувати декомунізацію. І, на жаль, це стає для них звичайною політикою. Так я хочу сказати і від імені Верховної Ради, і від імені уряду: український народ цього вам не дозволить... Ми не дозволимо скасувати закон про мову, скасувати квоти і декомунізацію", - підкреслив сьогодні Парубій.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко також згадав у своєму виступі інтерв'ю Шефіра. "Вони бідкаються, що втратили російський ринок, вони там дуже багато заробляли, що в Україні за фільм вони 50 тисяч можуть заробити, а в Росії - 200 тисяч. І заради того, щоб повернути заробітки на російському ринку, він говорить: закон про мову скасувати, українську мову з ефірів прибрати, Путін хороший, він нормальний, тому ми з ним домовимося... Очевидно, що у Зеленського на розумі, то у його бізнес-партнера Шефіра на язиці", - сказав він.

Парубій 14 травня підписав закон про українську мову, прийняття якого він активно підтримував. Перед тим, як підписати, він підкреслив, що ревізії рішень про мову, декомунізацію й незалежну церкву не буде.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини