Парубію довелося закрити засідання Ради на дві години раніше

15.06.2016, 12:43
Парубію довелося закрити засідання Ради на дві години раніше - Фото
Андрій Парубій
Спікер Андрій Парубій закрив пленарне засідання Верховної Ради на дві години раніше, оскільки в залі немає голосів для результативного голосування, передає кореспондент ЛІГА.net.

Сьогодні депутати змогли прийняти лише один закон про ратифікацію протоколу про внесення поправок до угоди про створення українського науково-технологічного центру №0084.

За закон з третьої спроби проголосували 229 депутатів. Для того, щоб прийняти пов'язану з законом постанову про початок переговорного процесу про внесення змін до угоди про створення українського науково-технологічного центру №0084-п, депутатам не вистачило одного голосу - за проголосували 225 депутатів при 226 необхідних. За те, щоб повернутися до цього питання, проголосував 221 депутат.

Також депутати сьогодні обговорили ще ряд ратифікацій: проект закону про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Угорщини про міжнародні комбіновані перевезення №0098, проект закону про ратифікацію угоди між Кабміном України та урядом республіки Кіпр про повітряне сполучення №0099; проект закону про ратифікацію угоди між Кабміном України та урядом республіки Польща про повітряні перевезення №0100; проект закону про ратифікацію угоди між Кабміном і урядом республіки Греція про повітряне сполучення №0101.

Спікер Андрій Парубій оголосив сигнальне голосування, в якому взяли участь 214 депутатів. Парубій повідомив, що пропущені проекти будуть поставлені на голосування в інший день і оголосив про закриття ранкового пленарного засідання. "Ми проговорили ряд законів. На жаль, зараз, як показує сигнальне голосування, в парламенті немає голосів для прийняття рішень", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников