Парубію довелося на півгодини раніше закрити засідання Ради

11.05.2016, 14:45
Парубію довелося на півгодини раніше закрити засідання Ради - Фото
Андрій Парубій

Парубій нагадав про те, що він відновив дію постанови про те, щоб депутатам за день пропуску засідань не нараховувалася заробітна плата

Спікер Андрій Парубій закрив пленарне засідання Верховної Ради на півгодини раніше, оскільки в залі немає достатньої кількості голосів для прийняття рішень, передає кореспондент ЛІГА.net.

Після півгодинної перерви депутати розглянули поправки до проекту змін до деяких законів щодо вдосконалення положень судового захисту іноземців та осіб, які не мають громадянства №3159. Парубій поставив проект на сигнальне голосування, щоб з'ясувати, чи є в залі голоси для його прийняття.

Кнопки за натиснули 188 народних депутатів при 226 необхідних. Спікер закрив пленарне засідання парламенту, хоча до його завершення залишалося ще півгодини.

Парубій нагадав про те, що він відновив дію постанови про те, щоб депутатам за день пропуску пленарних засідань не нараховувалася заробітна плата.

Він заявив, що результати сьогоднішнього голосування, в тому числі сигнального, будуть опубліковані в газеті Голос України.

"Необхідний в тому числі тиск громадськості на народних депутатів", - сказав він.

Сьогодні від самого ранку фракція Радикальної партії продовжила блокувати парламентську трибуну. Депутати від РПЛ вимагають розслідування інформації про офшори високих посадових осіб і зниження тарифів на газ.

Блокування трибуни не завадило депутатам провести вранці виступи від фракцій. Тих депутатів, які підтримували позицію РПЛ, вони пропускали до трибуни, інші виступали з місця.

До перерви депутати прийняли два документи - постанову про звернення Верховної Ради до міжнародних організацій і світової спільноти щодо вшанування пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу (за проголосували 240 депутатів) і постанову про проведення парламентських слухань "Транскордонне співробітництво як фактор євроінтеграційних процесів України" (242 голосів за ).

Парубій раніше заявляв, що до апарату Верховної Ради передано список народних депутатів, які не відвідують засідання парламенту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих