Парубій про зарплати депутатам: Деякі не знали, за що голосували

31.10.2016, 11:48
Парубій про зарплати депутатам: Деякі не знали, за що голосували - Фото
Андрій Парубій

Сьогодні з ранку у Верховній Раді глави фракцій домовилися скасувати підвищення зарплат парламентаріїв. Спікер каже, що проголосують завтра опівдні

Рішення про підвищення народним депутатам зарплат було помилкою, вважає голова Верховної Ради Андрій Парубій. Відкриваючи засідання погоджувальної ради, спікер додав, що бере відповідальність за це рішення на себе, повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

"Ми допустили помилку, і я беру відповідальність на себе. Багато з народних депутатів не знали про зміст і суть цієї постанови, хоча його автори переконані в тому, що це рішення є правильним і відстоювали його прийняття", - сказав він.

Парубій повідомив, що сьогодні вранці на нараді з главами депутатських фракцій було узгоджено, що буде підготовлений проект постанови, яким буде запропоновано виключити пункти 3 і 4 з документа про рекомендації Верховної Ради до держбюджету на 2017 рік.

Одним з цих пунктів пропонувалося скасувати стару - закриту - постанова про депутатські зарплати, іншим - прив'язати заробітні плати депутатів до мінімальної зарплати. Парубій зазначив, що бюджетний комітет готовий розглянути такий проект.

"Завтра о 12:00, я майже впевнений, ми зможемо винести постанову зі змінами до раніше прийнятої і врегулювати цю ситуацію", - додав він.

Читайте також: Охрана, отмена! Що хорошого в історії про депутатські зарплати

20 жовтня 2016 року в постанові по держбюджету додатковим пунктом Рада ввела положення про те, що матзабезпечення нардепів збільшується і прив'язується до мінімальних розмірів зарплати.

25 жовтня 2016 року голова парламенту Андрій Парубій заявив, що 1 листопада Рада прийме постанову про скасування підвищення зарплати нардепам.
 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих