Парубій про підвищення зарплат депутатів: Сьогодні це надмірно

25.10.2016, 18:06
Парубій про підвищення зарплат депутатів: Сьогодні це надмірно - Фото
Андрій Парубій

Спікер парламенту Андрій Парубій під час засідання Нацради реформ заявив, що підвищення зарплат народним депутатам буде скасовано

Верховна Рада у вівторок, 1 листопада, прийме постанову про скасування підвищення зарплати народним депутатам. Про це під час засідання Нацради реформ заявив голова парламенту Андрый Парубий, передає кореспондент ЛІГА.net.

"В останні дні набрало широкого розголосу наше рішення, яке ми приймали по бюджету, з приводу підняття заробітних плат народних депутатів. Хочу сказати, що я свідомо не підписую цієї постанови", - сказав Парубій.

"Уже у вівторок винесемо загальну законодавчу ініціативу зі змінами до постанови, де ми залишимо дуже важливий фактичний момент упорядкування та визначення законом заробітної плати без підняття заробітної плати (депутатам - ред.). Я думаю це буде дуже важливий момент", - сказав він.

Парубій пояснив, що високий рівень заробітних плат чиновників, це, в першу чергу, антикорупційна ініціатива. "Але коли йдеться про сьогоднішній день, це рішення і надмірне, і передчасне", - підкреслив спікер Ради.

20 жовтня під час пленарного засідання Верховної Ради в постанові по держбюджету, додатковим пунктом народні депутати ввели положення про те, що матеріальне забезпечення нардепів збільшується і прив'язується до мінімальних розмірів заробітної плати.

Читайте також: Охрана, отмена! Що хорошого в історії про депутатські зарплати

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии