RU

Партнер Щербаня вважає, що без відома Кучми його вбити не могли

12.03.2013, 01:48
Партнер Щербаня вважає, що без відома Кучми його вбити не могли - Фото
Юрій Дедух (скріншот TBi)

Вбивство народного депутата Євгена Щербаня не могло відбутися без відома президента Леоніда Кучми. Про це заявив колишній бізнес-партнер Щербаня, голова ради засновників корпорації АТОН Юрій Дедух.

"Слідчі органи на сьогоднішній день цікавить питання безпосередньо по Юлії Тимошенко і Павлу Лазаренку. Питання про Кучму, я так розумію, не дуже їх цікавить. Тобто доказової бази немає, і довести це буде важко, тому їх цікавлять саме ці дві особистості", - заявив Юрій Дедух в ефірі телеканалу ТВі.

"На той момент, скажімо, за збігом обставин і всіх моментів, смерть Щербаня була вигідна багатьом. Зокрема, ви знаєте таку структуру, як Єдині енергетичні системи, якою керувала Тимошенко. Це також Лазаренко. А якщо аналітично підходити до цієї ситуації, то дії , які відбувалися в аеропорту, не могли проходити без санкції перших осіб держави, маю на увазі тодішнього президента Кучму ... Я впевнений на 90%, що ці люди безпосередню участь брали в замовленні вбивства Щербаня ", - сказав він.

Він також додав, що перед смертю Щербань виношував ідею відставки Кучми. "3 листопада ми з ним не спілкувалися. Ми спілкувалися з Євгеном 2 листопада, він якраз був на ювілеї у Кобзона. Ми спілкувалися по телефону. Під час розмови він намагався мене попередити, що ситуація досить напружена, що він планує 3-го числа вилетіти до Києва для оголошення імпічменту тодішньому президенту пану Кучмі. Потім планував приїхати до мене в Таллін ", - розповів Дедух.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини