Партнер Щербаня вважає, що без відома Кучми його вбити не могли

12.03.2013, 01:48
Партнер Щербаня вважає, що без відома Кучми його вбити не могли - Фото
Юрій Дедух (скріншот TBi)

Один із засновників корпорації АТОН Юрій Дедух повідомив, що перед смертю Щербань виношував ідею відставки президента України Леоніда Кучми

Вбивство народного депутата Євгена Щербаня не могло відбутися без відома президента Леоніда Кучми. Про це заявив колишній бізнес-партнер Щербаня, голова ради засновників корпорації АТОН Юрій Дедух.

"Слідчі органи на сьогоднішній день цікавить питання безпосередньо по Юлії Тимошенко і Павлу Лазаренку. Питання про Кучму, я так розумію, не дуже їх цікавить. Тобто доказової бази немає, і довести це буде важко, тому їх цікавлять саме ці дві особистості", - заявив Юрій Дедух в ефірі телеканалу ТВі.

"На той момент, скажімо, за збігом обставин і всіх моментів, смерть Щербаня була вигідна багатьом. Зокрема, ви знаєте таку структуру, як Єдині енергетичні системи, якою керувала Тимошенко. Це також Лазаренко. А якщо аналітично підходити до цієї ситуації, то дії , які відбувалися в аеропорту, не могли проходити без санкції перших осіб держави, маю на увазі тодішнього президента Кучму ... Я впевнений на 90%, що ці люди безпосередню участь брали в замовленні вбивства Щербаня ", - сказав він.

Він також додав, що перед смертю Щербань виношував ідею відставки Кучми. "3 листопада ми з ним не спілкувалися. Ми спілкувалися з Євгеном 2 листопада, він якраз був на ювілеї у Кобзона. Ми спілкувалися по телефону. Під час розмови він намагався мене попередити, що ситуація досить напружена, що він планує 3-го числа вилетіти до Києва для оголошення імпічменту тодішньому президенту пану Кучмі. Потім планував приїхати до мене в Таллін ", - розповів Дедух.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Можно ли меньше вредить здоровью, не бросив курить?