RU

Партнер Щербаня: Мотиву для вбивства у Тимошенко не було

08.02.2013, 14:28
Партнер Щербаня: Мотиву для вбивства у Тимошенко не було - Фото
Сергій Тарута
Голова ради директорів корпорації  Індустріальний Союз Донбасу Сергій Тарута сумнівається у версії замовлення вбивства Євгена Щербаня екс-прем'єром Юлією Тимошенко. Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

"Всі комерційні конфлікти з ЄЕСУ у нас закінчилися до січня 1996 року - за десять місяців до вбивства Євгена Щербаня. У січні ми вже були в одному човні", - сказав Тарута.

На питання, чи був конфлікт між Щербанем і Павлом Лазаренком Тарута сказав, що ніколи про це не чув. "Я з Лазаренком ніколи не зустрічався. І Щербань мені про цей конфлікт не говорив. Він висловлювався, про те, що "ось, дніпропетровські хочуть зайти безпосередньо, але наша жорстка позиція, щоб працювали тільки через нас". І на початку 1996 року ми цього вже досягли. Практично кожного тижня приїжджала велика команда ЄЕСУ і Ітери. Вони сиділи у нас в офісі постійно, ми погоджували специфікації по кожному заводу, це досить велика рутинна робота і одночасно складна робота", - зазначив він.

За словами Тарути, щодо вбивства Щербаня ходили різні чутки. "Оточення говорило, що Женя передчував і навіть охорону відпустив. Нібито знаючи, що на нього буде замах, він не хотів зайвих смертей. Думав він чи ні, що завтра з ним може трапитися біда? Звичайно, не думав. Які були версії? Особисто у мене була і зарубіжна версія. Свого часу російський бізнес активно намагався заходити в Донецьку область. Була і політична версія. Якоюсь мірою і дніпропетровська версія, але це були внутрішні відчуття", - розповів бізнесмен.

"Але точно це вбивство ніяк не міняло нашу схему, не давало переваг ЄЕСУ. Більш того, послаблювало наші позиції, тому що Євген досить жорстко відстоював інтереси ІСД і Донецької області", - підкреслив Тарута.

Досьє на Сергія Таруту
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини