Партнер Зеленського: Домовленість з 1+1 була, погашають борги

02.05.2019, 12:10
Партнер Зеленського: Домовленість з 1+1 була, погашають борги - Фото
Фото: 1+1

Партнер Зеленського, співзасновник Кварталу-95 Сергій Шефір розповів про взаємини команди президента з каналом 1+1

Бізнес-партнер новообраного президента Володимира Зеленського заявив в інтерв'ю theБабель, що у команди президента була домовленість з каналом 1+1 про підтримку, але що в ній нібито не було фінансової складової.

"Це була звичайна домовленість партнерів. Хлопці, ми у вас виходимо на каналі. Ми хочемо продовжувати це робити, ви нас підтримаєте? Вони сказали: "Так, звичайно, ми вас підтримаємо, нам з вами по дорозі", - так описав Шефір ситуацію.

Шефір, який разом із Зеленським заснував Студію Квартал-95, сказав, що борг 1+1 перед Кварталом досі існує, але поступово погашається. "Все зазначено в контракті. Якщо хтось відмовиться, підемо в суди. Не можна сказати, що з Плюсами просто, але те, що зі сцени говорить Квартал, не багато каналів згодні терпіти", - зазначив він.

На питання, чи обговорювала команда Зеленського співпрацю з 1+1 з власником каналу, олігархом  Ігорем Коломойським, Шефір відповів дослівно: "Що Плюси будуть лояльними і не будуть нас мочити? Якщо не буде за що мочити, то вони сказали: "Так, все буде нормально".

Він вважає, що підтримка телеканалу виражалася лише в тому, що "вони анонсували "Слугу народу". Журналіст нагадав йому про те, що після новин на цьому каналі показували влог "ЗеПрезиден ", в якому розповідали про кампанію Зеленського. Це Шефір назвав "бізнесом". За його словами, Володимир Зеленський говорив, що такий формат згодом можна буде успішно продавати.

Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский перед другим туром президентських виборів відзначав, що 1+1 в лютому і березні 2019 року "крутив" Зеленського в ефірі 203,5 години.

У медіагрупі 1+1 заявили, що повідомлення Нацради про засилля Зеленського в ефірі каналу за останні місяці - це "ймовірно, відповідь на позов до президента" (чинного глави держави Петра Порошенка - ред.).

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии