RU

Партія Вакарчука проводить свій "Трускавець" для депутатів: фото

19.08.2019, 16:03
Партія Вакарчука проводить свій
Стратегічна сесія партії Голос (Фото: Facebook Голос)

Партія  Голос  проводить для своїх депутатів і представників апарату "стратегічну сесію" під Києвом. Про це кореспонденту LIGA.net розповів прес-секретар партії Ярема Дух.

Він пояснив, що головна мета такого зібрання - це вироблення стратегії роботи в парламенті, зокрема - перших кроків депутатів від Голосу. Всього в стратегічній сесії беруть участь до трьох десятків людей.

Ярема назвав зустріч "історичною" для партії, зазначивши, що депутати зустрілися, щоб "визначити, які у нас пріоритетні завдання на коротку і довгу перспективу".

Інформацію про вартість проведення такої сесії в партії надати не змогли, але розповіли, звідки беруться кошти на неї. "Що стосується ціни - не скажу, бо не знаю. Це частково фінансувалося за кошти партії, частково - за допомогою програми USAID", - сказав спікер партії.

Відповідаючи на питання, чи присутні на сесії спеціальні експерти та наставники, Дух підкреслив, що у Голосу є свій "партійний університет". "Це о Святослав ВакарчукЮлія Клименко, Кіра РудикЯрослав Юрчишин", - уточнив він.

"Це не було навчання, це стратегічна сесія. Ми напрацьовуємо механізми, як працювати в Раді, формування партій - понад прикладні речі", - резюмував представник політсили.

Як відомо, Вакарчук - керівник партії Голос. Юлія Клименко керувала її виборчою кампанією, Ярослав Юрчишин - заступник Вакарчука, політичний директор Голосу. Всі вони, так само як і Кіра Рудик, стали депутатами нової Ради.

  • 29 липня, в Трускавці розпочався семиденний тренінг Київської школи економіки (KSE) для обраних до Верховної Ради депутатів Слуги народу.
  • В один із днів на тренінгу побував президент Володимир Зеленський.

Читайте також: Голос пропонує Зеленському своїх депутатів в комітети і Кабмін

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини