RU

Партію Тігіпка закриють, а лідеру дадуть посаду в ПР, - Єфремов

16.03.2012, 13:54
Партію Тігіпка закриють, а лідеру дадуть посаду в ПР, - Єфремов - Фото
6e98ded108fea115cf13aa94b2b3176c.jpg
Партія Сильна Україна буде закрита, Сергій Тігіпко стане заступником голови Партії регіонів. На це розраховують в Партії регіонів, про що заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов, пояснюючи на прохання журналістів механізм злиття Сильної України з Партією регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив, що спочатку відбудеться перший етап з'їзду Сильна Україна, "який, сподіваюся, що прийме рішення принципове - влитися в Партію регіонів". Потім делегація Сильної України візьме участь в роботі з'їзду Партії регіонів. "Якщо це рішення з'їзду партії Сильна України буде прийнято, значить, вони поставлять до відома з'їзд Партії регіонів. З'їзд Партії регіонів включить до складу своєї партії тих людей, які вже позначилися і вступають в нашу партію, і прийме рішення про те, що Сергій Леонідович Тігіпко, вступивши до Партії регіонів, йому буде вручено партійний квиток, буде обраний заступником голови партії. Потім ця делегація покидає наш з'їзд і проводить другу частину з'їзду Сильної Україні, де вирішується питання про юридичну розпуск партії ", - сказав Єфремов.

Нагадаємо, сьогодні Тігіпко закликав членів Сильної Україні об'єднуватися з Партією регіонів. За даними прес-служби партії, з'їзд з питання об'єднання з Партією регіонів пройде в закритому режимі в суботу, 17 березня. З'їзд розпочнеться о 10:00 без участі преси. На 12:00 запланований з'їзд Партії регіонів, який пройде у відкритому режимі. На з'їзді Партії регіонів буде присутній Тігіпко, який виступить перед делегатами разом з представниками керівництва Партії регіонів. Тоді планується оголосити про об'єднання двох партій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини