RU

Партію Собор і ряд мажоритарників не встигли прибрати з бюлетенів

22.10.2012, 17:37
Партію Собор і ряд мажоритарників не встигли прибрати з бюлетенів - Фото
a2a03a0634a6adb8953b478019bde3c5.jpg
Партія Собор у виборчому бюлетені залишиться, але буде відзначена штампом "вибув". Таке рішення ухвалила ЦВК сьогодні на своєму засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у зв'язку з тим, що N1 у бюлетені - партія Собор - вирішила вибути з перегонів, а виготовити нові бюлетені для голосування за партійними списками вже неможливо, дільничні виборчі комісії на місці будуть проставляти штамп "вибув" на інформації про партії Собор. Відбиток штампа при цьому не повинен перекривати інформацію про інші партії.

Такі ж штампи будуть проставлені навпроти прізвищ ряду кандидатів-мажоритарників, знятих з реєстрації.

Нагадаємо, за місяць до виборів мажоритарники один за іншим почали знімати свої кандидатури з виборів - таких було кілька сотень. Через масові відмови кандидатів від участі у виборах виникла проблема з друком бюлетенів для голосування в мажоритарних округах. Про це повідомила заступник голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна. За її словами, приблизно третина питань, які розглядає ЦВК на засіданнях, стосується скасування реєстрації кандидатів - мажоритарників. "А це означає, що ЦВК постійно вносить зміни в тексти виборчих бюлетенів. Відповідно, ми не можемо почати повноцінний друк", - сказала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини