RU

Партію Королевської виключили зі складу БЮТ

15.03.2012, 12:22
Партію Королевської виключили зі складу БЮТ - Фото
Вести самостійну від БЮТ лінію Королевська почала ще в минулому році, спочатку створивши рух Вперед, а потім - очоливши УСДП
Рада Блоку Юлії Тимошенко виключила Українську соціал-демократичну партію, яку очолює Наталія Королевська, зі складу БЮТ. Таке рішення було прийнято сьогодні, 15 березня.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, в центральному штабі блоку пояснили: "Події останніх місяців свідчать про відхід керівництва УСДП і, зокрема, Наталії Королевської від політичних та ідеологічних основ, на яких створювався БЮТ і функціонує опозиція, а також про співпрацю цієї партії з Адміністрацією президента і правлячим режимом ".

"Все це дало підстави для прийняття рішення про виключення УСДП зі складу Блоку Юлії Тимошенко", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, в Блок Юлії Тимошенко на позачергових виборах 2007 року входили Всеукраїнське об'єднання Батьківщина, Українська соціал-демократична партія і партія Реформи і порядок.

Вчора Королевську, яка очолила Українську соціал-демократичну партію Україні взимку, виключили з фракції БЮТ з офіційним формулюванням "за порушення депутатської етики та співпрацю з Адміністрацією президента". Королевській також пригадали "проплачену рекламу" в ЗМІ та резолюцію ПАРЄ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини