Партія Ющенка пропонує Яценюку очолити опозицію

16.12.2011, 12:37
Партія Ющенка пропонує Яценюку очолити опозицію - Фото
9638a872b1c70648234ba48e17e093e4.jpg

"Ви - найбільш рейтинговий опозиційний політик, очольте єдиний список опозиції", - закликав лідер Нашої України Валентин Наливайченко

Голова партії Наша Україна (НУ) Валентин Наливайченко (на фото) запропонував лідеру партії Фронт змін Арсенію Яценюку очолити єдиний виборчий список від опозиції на виборах до парламенту в 2012 році.

Як повідомляє прес-служба НУ, лідер партії звернувся до Яценюка: "Ви - найбільш рейтинговий опозиційний політик, очольте єдиний список опозиції".

Наливайченко зазначив, що "між нашими партіями, якщо покласти поряд програми, немає різниці". "Якщо ми, опозиція, - не партії шахраїв і ляльок на мотузках, ми повинні тут і зараз представити єдиний список", - наголосив лідер НУ.

Політик також назвав серйозним тестом для опозиції формування списків опозиції, а прийнятий закон про вибори народних депутатів назвав змовою і зрадою виборця.

"Ті тушки та інші, хто проголосував за цей закон, віддали ключі від нового парламенту нинішньій владі. Більш того, багатьом народним депутатам у трудових книжках у графі "місце роботи" треба записувати "Кабінет Андрія Клюєва". Там вони дійсно працюють. А парламентаризм зруйновано", - переконаний політик.

"Думаємо про завтрашній день. Формула українського успіху проста. Потрібна політична воля. Об'єдналися. Позакривали всі зайві політичні проекти. Склали прозорий і відкритий список. Вистачить розуму і розуміння, що це наш єдиний шанс зберегти політичне майбутнє", - сказав Наливайченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих