RU

Партія Ющенка пропонує Яценюку очолити опозицію

16.12.2011, 12:37
Партія Ющенка пропонує Яценюку очолити опозицію - Фото
9638a872b1c70648234ba48e17e093e4.jpg
Голова партії Наша Україна (НУ) Валентин Наливайченко (на фото) запропонував лідеру партії Фронт змін Арсенію Яценюку очолити єдиний виборчий список від опозиції на виборах до парламенту в 2012 році.

Як повідомляє прес-служба НУ, лідер партії звернувся до Яценюка: "Ви - найбільш рейтинговий опозиційний політик, очольте єдиний список опозиції".

Наливайченко зазначив, що "між нашими партіями, якщо покласти поряд програми, немає різниці". "Якщо ми, опозиція, - не партії шахраїв і ляльок на мотузках, ми повинні тут і зараз представити єдиний список", - наголосив лідер НУ.

Політик також назвав серйозним тестом для опозиції формування списків опозиції, а прийнятий закон про вибори народних депутатів назвав змовою і зрадою виборця.

"Ті тушки та інші, хто проголосував за цей закон, віддали ключі від нового парламенту нинішньій владі. Більш того, багатьом народним депутатам у трудових книжках у графі "місце роботи" треба записувати "Кабінет Андрія Клюєва". Там вони дійсно працюють. А парламентаризм зруйновано", - переконаний політик.

"Думаємо про завтрашній день. Формула українського успіху проста. Потрібна політична воля. Об'єдналися. Позакривали всі зайві політичні проекти. Склали прозорий і відкритий список. Вистачить розуму і розуміння, що це наш єдиний шанс зберегти політичне майбутнє", - сказав Наливайченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини