RU

Партія Ющенка об'єдналася з УНП і Конгресом націоналістів

07.07.2012, 12:48
Партія Ющенка об'єдналася з УНП і Конгресом націоналістів - Фото
Віктор Ющенко
Партія Наша УкраїнаУкраїнська народна партія, Конгрес українських націоналістів, а також ще понад 30 організацій у Києві підписали декларацію про об'єднання.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, у декларації говориться: "Ми, представники патріотичних і національно-демократичних партій, за підтримки громадських організацій і рухів, українських церков, заявляємо про об'єднання зусиль для забезпечення політичної відсічі і цивільного протидії наступу антиукраїнських сил".

Підписанти відзначають, що об'єднуються заради спільних цінностей і цілей, в тому числі відстояти державну незалежність і безпеку, демократію, цілісність нації, її національну ідентичність, європейський вибір країни і добробут держави.

Серед громадських об'єднань, що підписали декларацію, - Просвіта, Меморіал, Спілка офіцерів України, а також інші організації.

Нагадаємо, раніше третій президент України, лідер Нашої України Віктор Ющенко заявив про намір провести в парламент нову політичну силу правого спрямування. На його думку, така політична сила "легко подолає 5% виборчий бар'єр на виборах до українського парламенту".

"Якщо ви зробите правильний вибір на користь національно-патріотичних сил, ви можете в своїх руках тримати контрольну картку, яка в парламенті буде формувати принципово українську політику", - заявив Ющенко раніше.

Він зазначив, що створене ним нове об'єднання правих політичних сил збереже в своїй назві словосполучення Наша Україна, але може розширитися. Один з варіантів, який обговорюється - Наша Україна: українська опозиція.

Досьє на Нашу Україну
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини