RU

Партія Ющенка має намір створити своє об'єднання опозиції

31.05.2012, 14:20
Партія Ющенка має намір створити своє об'єднання опозиції - Фото
a4f836491a16f3ad4f48e2333332401d.jpg
Партія Віктора Ющенка Наша Україна планує створити паралельну КОД об'єднану опозицію на основі правих політичних сил для участі в парламентських виборах-2012. Про це в інтерв'ю газеті "Україна молода" повідомила заступник голови політради Нашої України Валентина Королькова.

На думку Королькової, Наша Україна повинна брати участь у виборах, однак розбіжність в цінностях і принципах з Комітетом опору диктатурі не дозволяють "помаранчевим" йти разом з Батьківщиною та Фронтом змін.

"Тривалий час Наша Україна брала участь у діяльності Комітету опору диктатурі. У нас склалося враження, що КОД зосереджений в основному на розподілі округів і місць у виборчих списках. Нашу Україну відштовхує такий підхід. Дискутувати лише про кандидатів - неправильно, це обманювати виборців, які очікують від опозиції дієвих вчинків і чітких перспектив", - сказала вона.

"У зв'язку із цим в Нашій Україні переважає інша точка зору - формування "правиці". Ідея "правиці"- не нова, ми час від часу до цього повертаємося. Тепер ця тема стає ще актуальнішою. ​​Будемо активно її обговорювати. Повинні запропонувати суспільству нову якість вибору", - окреслила перспективи партії екс-президента Валентина Королькова.

Нагадаємо, 22 травня Валентин Наливайченко залишив партійну посаду голови політради Нашої України, зупинив своє членство в партії і заявив про продовження своєї активної роботи в команді об'єднаної опозиції на базі КОД.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини