RU

Партія Яценюка і ПРП вирішуватимуть питання про саморозпуск

14.06.2013, 11:53
Партія Яценюка і ПРП  вирішуватимуть питання про саморозпуск - Фото
Юрій Одарченко
Партія Фронт змін та Реформи і порядок сьогодні будуть приймати рішення про саморозпуск. Про це повідомив ЛІГАБізнесІнформ народний депутат, голова київської міської організації партії Батьківщина Юрій Одарченко

Політик зазначив, що в результаті об'єднання низки опозиційних партій Батьківщина повинна бути посилена за рахунок колишніх фронтовиків і представників ПРП. "Наскільки мені відомо, о 11:00 і у Фронті змін, і в партії Реформи і порядок починаються з'їзди, на порядку денному яких - ліквідація цих структур і рекомендація членам їхніх партій вступати в партію Батьківщина", - сказав він.

За словами Одарченка, вчора на засіданні політради питання про виключення з Батьківщини його і Миколи Томенка не розглядалося. "Я не можу сказати, чи буде це питання ставитиметься на з'їзді чи ні. Я думаю, що це питання може бути просто використане в якихось внутрішньопартійних відносинах, для того, щоб були мотиви при зміні керівного складу Батьківщини не включати Миколи Томенка і мене в ці (керівні, - ред.) органи", - додав він.

Раніше повідомлялося, що в суботу на з'їзді Батьківщини може бути підняте питання про виключення з партії незгодних з об'єднанням  Фронта змін і Батьківщини в одну партію. У числі незгодних -  Микола Томенко і Юрій Одарченко.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини