RU

Партія Януковича покарає опозицію за блокаду Ради

15.04.2013, 13:58
Партія Януковича покарає опозицію за блокаду Ради - Фото
Володимир Олійник
Ініціативу з внесенням змін до регламенту запропонував регіонал Володимир Олійник, пише КоммерсантЪ-Украина в статті "Заплатив - і стій спокійно".

Регіонал запропонував в судовому порядку зобов'язати опозиціонерів компенсувати державі збитки і не платити їм зарплату. "Законопроектом пропонується надати право голови Верховної Ради звертатися до суду з вимогою про відшкодування збитків депутатами, які беруть участь у блокуванні трибуни. Ця сума становить до 2 млн.грн. На день - до неї входять зарплата народних депутатів і співробітників апарату Ради, які прийшли на роботу ", - сказав Олійник.

Якщо порушник платити не захоче, додає регіонал, на його майно можуть накласти арешт.

В опозиції назвали ініціативу  Партії регионов спробою "переламати депутатів через коліно". Але матеріальна відповідальність, за словами заступника голови Батькивщины Сергія Саса, не стане для опозиції перешкодою. "Ми не від хорошого життя блокуємо парламент. А від того, що більшість порушує права громадян. У більшості хочуть переламати нас через коліно, але на будь така дія завжди буде протидія", сказав він.

Законопроект Олійника, вважають в опозиції, не відповідає Конституції. "Це спроба використати судову гілку влади як інструмент впливу на народних депутатів", - підкреслив Сас.

У партії Свобода готові відповісти на ініціативу регіоналів радикальними заходами. "Якщо треба, ми будемо вдаватися і до більш радикальних заходів, ніж блокування, - підемо в народ і закличемо людей як єдине джерело влади забрати владу собі", - сказав свободівець Юрій Сиротюк.

У КПУ заявили, що підтримують ініціативу ПР. "Безумовно, що витрати, які йдуть на роботу парламенту, повинен хтось покривати. Логічно, що це повинні бути винуватці блокування, тому така ініціатива буде підтримана нашою фракцією", - запевнив депутат Олександр Голуб

Сьогодні Олійник має подати законопроект однопартійцям.

Досьє на Володимира Олійника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини