RU

Партія Януковича не буде враховувати думку Венеціанської комісії

18.06.2013, 14:39
Партія Януковича не буде враховувати думку Венеціанської комісії - Фото
Олександр Ефремов
Про це заявив сьогодні на брифінгу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перш ніж прокоментувати на прохання журналістів критику Венеціанської комісії, Єфремов сказав: "Венеціанська комісія дала позитивний висновок про призначення суддів в нашій державі. Вас це не цікавить? Вас цікавлять тільки негативні речі, які дає Венеціанська комісія?"

У відношенні негативних висновків Венеціанської комісії щодо закону про референдум Єфремов зазначив: "Ми дуже з повагою ставимося до фахівців Венеціанської комісії і будемо розглядати всі питання, які вони порушують, але рішення прийматимуть депутати в сесійній залі так, як вони вважають за потрібне брати, тому що у нас є своя держава, у нас є певні обставини в цій державі, і, приймаючи відповідне рішення, депутат цього не враховувати не може. До речі, нас змушують ще дещо зробити дуже цікаве. Я думаю, якби ми це робили, приймаючи відповідні закони, ви б відразу почали це коментувати".

Уточнюючи на прохання журналістів, що саме змушують робити народних депутатів, Єфремов сказав, що мав на увазі не Венеціанську комісію, а "дуже настійні пропозиції щодо прийняття законопроектів окремих представників політикуму європейських країн". Він не уточнив, про які саме законодавчі пропозиції йдеться. "Спробуйте з двох разів самі здогадатися", - додав він.

Нагадаємо, Венеціанська комісія опублікувала свої висновки щодо законодавчих ініціатив Партії регіонів. Зокрема в комісії розкритикували закон про референдум і наміри партії влади вносити зміни до Конституції на референдумі.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини