Партія Януковича не буде враховувати думку Венеціанської комісії

18.06.2013, 14:39
Партія Януковича не буде враховувати думку Венеціанської комісії - Фото
Олександр Ефремов

У ПР заявили, що з повагою ставляться до рекомендацій комісії з референдуму, але визначатися щодо змін до Конституції будуть самостійно

Про це заявив сьогодні на брифінгу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перш ніж прокоментувати на прохання журналістів критику Венеціанської комісії, Єфремов сказав: "Венеціанська комісія дала позитивний висновок про призначення суддів в нашій державі. Вас це не цікавить? Вас цікавлять тільки негативні речі, які дає Венеціанська комісія?"

У відношенні негативних висновків Венеціанської комісії щодо закону про референдум Єфремов зазначив: "Ми дуже з повагою ставимося до фахівців Венеціанської комісії і будемо розглядати всі питання, які вони порушують, але рішення прийматимуть депутати в сесійній залі так, як вони вважають за потрібне брати, тому що у нас є своя держава, у нас є певні обставини в цій державі, і, приймаючи відповідне рішення, депутат цього не враховувати не може. До речі, нас змушують ще дещо зробити дуже цікаве. Я думаю, якби ми це робили, приймаючи відповідні закони, ви б відразу почали це коментувати".

Уточнюючи на прохання журналістів, що саме змушують робити народних депутатів, Єфремов сказав, що мав на увазі не Венеціанську комісію, а "дуже настійні пропозиції щодо прийняття законопроектів окремих представників політикуму європейських країн". Він не уточнив, про які саме законодавчі пропозиції йдеться. "Спробуйте з двох разів самі здогадатися", - додав він.

Нагадаємо, Венеціанська комісія опублікувала свої висновки щодо законодавчих ініціатив Партії регіонів. Зокрема в комісії розкритикували закон про референдум і наміри партії влади вносити зміни до Конституції на референдумі.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь