RU

Партія Януковича готує виїзне засідання Ради без опозиції

07.06.2013, 11:22
Партія Януковича готує виїзне засідання Ради без опозиції - Фото
Олександр Єфремов
Позачергове засідання Верховної Ради України може бути виїзним і пройде без опозиції. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів  Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підтвердив інформацію про те, що регіонали збирають підписи за проведення позачергового засідання. Відповідаючи на запитання, чи запросять на це засідання опозицію, Єфремов сказав: "Як ви собі уявляєте? Представники опозиції блокують роботу парламенту. Ми хочемо провести закони з тими депутатами, які хочуть працювати і на це засідання запросимо тих, хто блокує парламент? Це було б дурістю з нашого боку. Звичайно, ні ".

Єфремов додав, що запросять лише тих депутатів, хто хоче займатися законодавчою роботою. "Тих, хто хочуть вставляти палиці в колеса - ну, що ж, зустрінемося тут (у Раді, - ред.) і будемо вести дискусію далі", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи буде це засідання виїзним, Єфремов сказав: "Буде виїзним, якщо буде заблокована Рада. Чи не буде виїзним, якщо не буде заблокована".

Єфремов також повідомив, що пресу запросять на це засідання, але кількість запрошених буде обмежено залежно від місткості приміщення, в якому засідання пройде.

Крім того, Єфремов повідомив, що рахункова комісія у разі проведення виїзного засідання буде запрошено не в повному складі - без представників опозиції. У той же час, за його словами, бути присутнім буде більшість членів комісії та її рішення будуть законними.

У свою чергу голова регламентного комітету регіонал Володимир Макеєнко повідомив, що, крім іншого, на засіданні депутати планують заслухати звіт уряду про виконання бюджету за 2012 рік, розглянути бюджетну резолюцію на 2014 рік і прийняти рішення про вибори в проблемних округах.

Нагадаємо, опозиційні депутати в четвер заблокували роботу парламенту, вимагаючи особистого виступу президента Віктора Януковича із щорічним посланням до депутатів, яке вони отримали в друкованому вигляді. Спікер Володимир Рибак був змушений проводити засідання з ложі для гостей. Сьогодні з ранку опозиція продовжила блокувати Раду.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини