RU

Партія Тягнибока погрожує Томенку судом

25.10.2011, 16:03

Всеукраїнське об'єднання Свобода вимагає від віце-спікера Миколи Томенка вибачитися за зроблену ним заяву про співпрацю свободівців з владою. Про це говориться в заяві Свободи, текст якого є в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

"Томенко, ні сіло ні впало, вдався до негідних наклепів… Віце-спікер підконтрольного Януковичу парламенту звинувачує свободівців, які "при владі в місцевих радах трьох західних областей", у співпраці з центральною владою", - зауважили у ВО.

"Звісно, жодного факту співпраці свободівців в місцевих радах з Партією регіонів, жодного прикладу участі Свободи в дерибані комунальної власності Томенко навести не спромігся. Бо таких фактів немає в природі. Ні на Заході України, ніде взагалі. Отже, для кожної притомної людини очевидно, що випад віце-спікера Томенко проти Свободи - наклеп і провокація. А за свої слова високопоставленому чиновнику дійсно треба відповідати", - вважають партійці.

Свобода вимагає від Томенка негайно вибачитися і готова "захищати своє добре ім'я в суді". "Сподіваємося, що у… Томенка вистачить мужність не ховатися за депутатським мандатом і в судовому порядку відповісти за поширені у пресі наклепи", - додали в партії.

Крім того, на думку Свободи, партія Батьківщина, за списками якої Томенко пройшов до парламенту, повинна "публічно відмежуватися від провокацій" і вжити заходів для того, щоб виключити в майбутньому дії, "які шкодять боротьбі з режимом Януковича".

Микола Томенко: біографія, новини>>>
ВО "Свобода": довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини