RU

Партія регіонів йде в опозицію - Єфремов

24.02.2014, 12:33
Партія регіонів йде в опозицію - Єфремов - Фото
Олександр Єфремов
Регіонали йдуть в опозицію, заявляють про політичну корупцію в парламенті і фактах неперсонального голосування. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради.

"Враховуючи те, що ви взяли владу в свої руки і у вас є можливість сформувати уряд, ми прийняли рішення, що ми йдемо в опозицію", - сказав Єфремов. За його інформацією, в парламенті формуються групи на підтримку окремих депутатів з метою отримати керівні посади в митниці, податкової та НБУ.

"Суми, які пропонуються сьогодні депутатам (за участь у групах, - ред.), дивують", - сказав він. Єфремов звернув увагу на те, що в парламенті мають місце факти неперсонального голосування, зокрема, використовують картки регіоналів, залишені в гніздах без їх відома. "Такого у нас в парламенті раніше не було", - сказав він.

Реагуючи на обурені вигуки учасників засідання погоджувальної ради, Єфремов пояснив, що коли регіонали були в більшості, "кнопкодавство" вони попередньо узгоджували і використовували чужі картки тільки з відома відсутніх колег.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини