RU

Партія регіонів втратила прихильників в Європарламенті

05.02.2013, 23:40
Партія регіонів втратила прихильників в Європарламенті - Фото
Ханнес Свобода (фото - Facebook)

Термін дії меморандуму про взаєморозуміння між групою Прогресивного альянсу соціалістів і демократів Європарламенту із українською Партією регіонів закінчився восени 2012 року. Про це під час чату на Facebook заявив лідер групи, австрійський депутат Ханнес Свобода, передає УНІАН.

"Ми знаходимося в діалозі з Партією регіонів, проте ми чітко сказали, що успішна реалізація пропозицій спеціальної делегації ЄС на чолі з Олександром Кваснєвським та Петом Коксом є передумовою для подальшої тісної співпраці", - також додав він.

Нагадаємо, 14 жовтня 2010 року голова Партії регіонів Микола Азаров і глава політичної групи Прогресивний альянс соціалістів і демократів Мартін Шульц підписали меморандум про співпрацю.

Шульц під час церемонії наголосив, що підписання угоди про співпрацю між Партією регіонів і Прогресивним альянсом соціалістів і демократів буде взаємовигідним для обох сторін. "Співпраця між нашими політичними силами дозволить нам краще зрозуміти один одного і наблизить Україну до ЄС і ЄС до України. Для нас, соціалістів важливо, щоб Україна стала частиною Європейського Союзу", - сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини