RU

Партія регіонів від імені Донбасу висунула вимоги до влади

16.04.2014, 18:05
Партія регіонів від імені Донбасу висунула вимоги до влади - Фото
cfba985c3bcc2147d1611e60dcdb2124.jpg
Партія регіонів прийняла резолюцію надзвичайного з'їзду депутатів усіх рівнів Донецької області. У тексті резолюції, прийнятої більшістю делегатів, значаться вимоги негайно внести до Конституції України такі зміни:

надати російській мові
статус другої державної в Україні;

затвердити прямі вибори глав облдержадміністрацій (губернаторів);

надати право регіонам самостійно проводити гуманітарну політику на своїх територіях - надати місцевим вузам автономію
.

Регіонали вимагають, щоб усі зміни до Конституції були проголосовані в парламенті і винесені на всенародний референдум.

Крім того, з'їзд регіоналів вимагає від центральної влади провести негайну амністію всіх затриманих і звинувачених у сепаратизмі в Донбасі, а також припинити антитерористичну операцію в регіоні та ліквідувати незаконні озброєні формування в Києві.

У відповідь на це регіонали обіцяють, що захоплені адміністративні будівлі Донбасу будуть звільнені, а донецькі активісти складуть зброю. Із таким закликом звернувся до донеччан головуючий на з'їзді Микола Левченко.

Нагадаємо, сьогодні Партія регіонів провела в Донецьку надзвичайний з'їзд депутатів всіх рівнів Донецької області. Порядок денний - суспільно-політична ситуація в країні та Донецькій області. З'їзд пройшов напередодні міжнародних переговорів у форматі США-ЄС-Україна-Росія з врегулювання української кризи, які повинні відбутися 17 квітня в Женеві.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини