RU

Партія регіонів пропонує розпочати виконання умов Росії

24.03.2014, 12:36
Партія регіонів пропонує розпочати виконання умов Росії - Фото
Олександр Єфремов
Регіонали пропонують якнайшвидше приступити до виконання умов Росії для врегулювання конфлікту. З тезами аналогічними заявам МЗС РФ виступив на засіданні погоджувальної ради лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондентт ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив, що ситуація у східних регіонах України залишається напруженою. За його словами, першочерговим завданням на сьогодні є необхідність проведення конституційної реформи. "Вироблення такої форми устрою країни, яка забезпечила б територіальну цілісність України, надання  російській мові статусу другої державної", - сказав він.

Єфремов зазначив, що фракція Партії регіонів пропонує якнайшвидше розпочати роботу конституційним зборам з пропорційним представництвом від регіонів.

Нагадаємо, 17 березня Росія прямо зажадала підготувати в Україні нову федеративну конституцію. У цьому документі пропонується надати російській мові поряд з українською статус другої державної мови; регіони будуть самостійно прямим голосуванням обирати органи своєї законодавчої і виконавчої влади.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини