RU

Партія регіонів озвучила частину списку своїх мажоритарників

07.08.2012, 17:36
Партія регіонів озвучила частину списку своїх мажоритарників - Фото
03e5bb5c9321d1424450a149d6f35b7d.jpg
Партія регіонів висунула кандидатів у народні депутати в 216-ти з 225-ти одномандатних округів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, по Києву від Партії регіонів будуть балотуватися Олег Калашников, а також Ігор Лисов та Максим Луцький. У Київській області йдуть Тетяна Засуха, Петро Мельник.

Вадим Колесніченко збирається претендувати на один з мажоритарних округів в Севастополі. В Одеській області по мажоритарних округах, в числі інших, будуть балотуватися Сергій Ківалов та Юрій Крук, у Харківській - Валерій Писаренко, Ірина Бережна, Дмитро Святаш, Ірина Горіна, Олександр Фельдман, Дмитро Шенцев. У Хмельницькій області по мажоритарці йде Антон Яценко, в Донецькій - Тетяна Бахтєєва, Володимир Ландік, Сергій Клюєв, Олексій Азаров (син прем'єра, - ред.), у Запорізькій - Ярослав Сухий, Євген Карташов, В'ячеслав Богуслаєв, Артем Пшонка.

Нагадаємо, сьогодні Центральна виборча комісія затвердила список мажоритарників від Партії регіонів. У списку було подано 216 претендентів. Відповідаючи на питання журналістів, чому регіонали не покрили всі округи, голова виборчого штабу ПР Андрій Клюєв сказав: "Не на всіх округах знайшли кандидатів у народні депутати від Партії регіонів, які були б авторитетні саме на цій території. З 225 ми змогли знайти 216" .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини