RU

Партія регіонів не підтримає відмову від євроінтеграції,- Чечетов

21.08.2013, 22:18
Партія регіонів не підтримає відмову від євроінтеграції,- Чечетов - Фото
Михайло Чечетов

Народний депутат України від Партії регіонів Михайло Чечетов заявляє, що законопроект його колеги-регіонала Вадима Колесніченка, яким пропонується скасувати пункт про євроінтеграцію в законі "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", швидше за все не підтримає парламентська фракція ПР, пише Сегодня.ua.

"Це особиста позиція депутата. Фракція поки не розглядала законопроект, і, швидше за все, його не підтримає, так як він не збігається із зовнішньополітичною лінією президента і уряду", - сказав Чечетов.

Ідею Колесніченко про необхідність провести референдум із питання асоціації з Євросоюзом Чечетов вважає логічною. "Необхідно визнати, що з юридичної точки зору позиція Колесніченко невразлива, оскільки він апелює до волі народу у ключовому для країни питанні. Будь-яка інтеграція вимагає від країни пожертвувати частиною суверенітету, і народ повинен визначати сам, кому він готовий віддати цю частину суверенітету або не віддавати її взагалі ", - зазначив регіонал.

Нагадаємо, 20 серпня стало відомо, що Колесніченко зареєстрував законопроект про скасування офіційного зовнішньополітичного курсу України на Європейський Союз.

Досьє на Михайла Чечетова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини