RU

Партія регіонів не хоче, щоб ув'язнених лікували за кордоном

14.05.2012, 14:39
Партія регіонів не хоче, щоб ув'язнених лікували за кордоном - Фото
Олександр Єфремов, лідер фракції ПР в Верховрной Раді
Регіонали не підтримують пропозицій народного депутата Тараса Чорновіла дозволити лікування ув'язнених за кордоном. Про це сьогодні на брифінгу заявив лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу, коментуючи на прохання журналістів відповідний законопроект.

"Я не знаю не одну країну в світі, де ув'язнені лікувалися б за кордоном", - сказав він. Єфремов зазначив, що, на його думку, слід займатися забезпеченням всієї пенітенціарної служби, а не окремих ув'язнених.

У свою чергу, спікер парламенту Володимир Литвин повідомив, що законопроект Чорновола був зареєстрований у п'ятницю. Сьогодні вранці спікер направив його в комітети з проханням винести свої висновки. "Мова йде про те, що якщо у людини є певні захворювання, то суд може звільнити її від необхідності відбувати покарання, ухваливши відповідні рішення. А також суд за місцем відбування покарання ув'язненим може прийняти рішення на підставі медичних показань про те, щоб направити ув'язненого на лікування, у тому числі і за межі України", - пояснив Литвин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини