RU

Партія регіонів: Критика ОБСЄ виборів - це лише одна з оцінок

29.10.2012, 17:13
Партія регіонів: Критика ОБСЄ виборів - це лише одна з оцінок - Фото
e023f5a1814510d73a9ac83af97c4971.jpg
У Партії регіонів врахують критичні зауваження зі звіту місії міжнародних спостерігачів від ОБСЄ. Про це заявила народний депутат Олена Бондаренко, яку цитує Інтерфакс-Україна.

"У партії врахують побажання і окремі критичні зауваження від ОБСЄ. Але також хочемо звернути увагу, що ОБСЄ - не єдина структура, яка спостерігала за виборами, і яка надала свої оцінки. Це всього лише одна з висловлених оцінок по виборам в Україні", - сказав вона.

Нагадаємо, раніше спостерігачі ОБСЄ негативно оцінили процес встановлення результатів голосування на парламентських виборах в Україні, назвавши деякі аспекти передвиборчого періоду кроком назад порівняно з останніми виборами в Україні. Крім того, в ОБСЄ заявили, що виборці не повинні піддаватися переслідуванню і залякуванню від своїх роботодавців або державних органів.

Голова місії Бюро демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ Одрі Гловер заявляє, що українська влада недостатньо реагувала на порушення в ході виборчої кампанії і це кидає тінь на вибори. "Влада недостатньо реагувала на порушення у виборчому процесі, що призвело до виникнення атмосфери безкарності. Це кидає тінь на вибори і демократичний прогрес, який спостерігався в Україні до недавнього часу", - сказала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини