RU

Партія регіонів хоче друкувати бюлетені в підвалі, - Яценюк

14.09.2012, 14:01
Партія регіонів хоче друкувати бюлетені в підвалі, - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Партія регіонів готується друкувати виборчі бюлетені в підвалі свого офісу. Із цією метою уряд вніс до парламенту проект закону №11035, за яким бюлетені більше не будуть бланками суворої звітності. Про це заявив один з лідерів об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк зазначив, що на минулому пленарному тижні опозиції вдалося зняти цей закон з розгляду, але влада готується включити його до порядку денного наступного тижня. Проект передбачає внесення змін до закону про вибори народних депутатів. Згідно з документом, із закону вилучається положення про те, що бюлетені є бланками суворої звітності.

"Це означає, що вони можуть друкувати ці бюлетені у себе в підвалі, в офісі Партії регіонів, і так само їх знищувати. Таким чином, основна норма, що передбачена чинним законом, про неможливість знищення бюлетенів та обов'язкового їх зберігання протягом п'яти років ... Для чого ми вносили цю норму? Щоб кожен член комісії знав, що ми прийдемо до влади - і ті, хто фальсифікував вибори, нестимуть відповідальність. Вони хочуть цю норму знищити і таким чином фактично знищити всі докази ймовірної фальсифікації виборчого процесу ", - заявив Яценюк.

Відповідаючи на запитання ЛІГАБізнесІнформ, чи буде опозиція протидіятиме ухваленню даних змін, Яценюк сказав: "Я думаю, не секрет, що більшість у Верховній Раді України сьогодні належить одній руці на прізвище Чечетов, тому абсолютно не грає ролі, скільки буде депутатів, - вони натиснуть необхідну кількість кнопок. Тому протидія опозиції сьогодні - це, в першу чергу, робота з людьми і боротьба за перемогу на парламентських виборах 2012 року ... У цирку клоунам протидіяти немає сенсу, сам клоуном стаєш".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини