RU

Партія регіонів готує на вибори чотири хвилі пропаганди, - ЗМІ

07.07.2012, 10:14
Партія регіонів готує на вибори чотири хвилі пропаганди, - ЗМІ - Фото
Фото: partyofregions.org.ua
Правляча Партія регіонів вже через кілька днів охопить Україну інформаційною кампанією, мета якої - максимально підготувати виборця до перемоги правлячої партії на парламентських виборах. Про це пише Українська правда.

За даними журналістів, агітаційна кампанія подібного масштабу проходила в Україні тільки під час президентських виборів 2004 року. Журналісти пишуть, що в пакеті документів, який розсилає штаб ПР напередодні виборчих перегонів, головними темами майбутньої кампанії стануть соціальні ініціативи
Віктора Януковича, успішне проведення Євро-2012 і мовна політика. Незважаючи на публічні заяви регіоналів, що мовне питання виникло саме по собі, аналіз отриманих документів доводить, що це одна з ключових тем агітаційної кампанії ", - пишуть журналісти.

Всього передвиборна кампанія правлячої партії умовно розділена на чотири хвилі:

волна1.jpg

волна2.jpg

волна3.jpg

волна4.jpg
"Якщо зіставити дати створення документів з датами прийняття мовного закону, виявиться, що мовне питання було закладено в інформаційну стратегію ПР задовго до другого читання. В кінцевому підсумку це повністю нівелює тезу керівників правлячої партії, що вони змушені були голосувати за закон з порушенням регламенту в відповідь на затягування часу з боку опозиції. Насправді цей крок був лише черговим етапом кампанії регіоналів", - пишуть журналісти.

У публікації говориться, що останній слайд з програми регіоналів примітний відсутністю тез про мову. "Очевидно, після виборів у штабістів ПР зникає необхідність "говорити рідною мовою", - резюмують в статті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини