RU

Партія регіонів блокує участь опозиції у сесії ПАРЄ

14.01.2013, 11:44
Партія регіонів блокує участь опозиції у сесії ПАРЄ - Фото
a1f76e14cb72f7ec2d8024000c983e89.jpg
Партія регіонів блокує оновлення делегації Верховної Ради на січневу сесію ПАРЄ, що обмежує представництво опозиції на сесії. Про це пише Комерсант-Україна.

21-25 січня в Страсбурзі відбудеться сесія ПАРЄ - перша після виборів в Україні, розкритикованих світовою спільнотою. Від України в сесіях ПАРЄ беруть участь 12 депутатів, які повинні представляти всі політичні сили. Але на цей раз в делегації вперше може практично не опинитися членів опозиційних фракцій. "Існує процедура затвердження делегацій. Щоб пройти всі її етапи до початку сесії, нам потрібно передати до Страсбурга список депутатів не пізніше 14 січня", - розповіли в секретаріаті Верховної Ради. В іншому випадку в ПАРЄ залишаться акредитованими члени колишньої парламентської делегації з числа депутатів, переобраних в Раду нового скликання.

У Партії регіонів офіційно декларують готовність оновити делегацію. Для цього не потрібно голосування у сесійній залі, достатньо рішення комітету з міжнародних справ, яке потім необхідно підтвердити на нараді керівників ВР і голів фракцій. Однак у профільному комітеті зіткнулися з проблемою. "Ми погодили склад делегації зі всіма фракціями, в середу провели засідання, щоб затвердити його, але не було кворуму - не прийшов жоден представник ПР", - пояснив перший заступник голови комітету з міжнародних справ Валентин Наливайченко (партія УДАР). Членами Партії регіонів є 9 з 16 членів комітету.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини