RU

Партія Литвина вирішила йти на вибори тільки по мажоритарці

31.07.2012, 13:35
Партія Литвина вирішила йти на вибори тільки по мажоритарці - Фото
0fb861b58863e1e8ab3004fe420e2686.jpg
Народна партія піде на вибори до Верховної Ради за мажоритарними округами. Про таке рішення сьогодні на з'їзді повідомив лідер партії Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин підкреслив: "Після тривалих дискусій ми дійшли висновку, що нам потрібно висувати своїх кандидатів по мажоритарних округах".

Литвин зазначив, що п'ятивідсотковий прохідний бар'єр надзвичайно складний для подолання. Ще одне проблемне питання, за його словами, - це кошти, необхідні для реєстрації партії на виборах, а також для проведення інформаційної кампанії. "Що не білборд - то місячна пенсія, що ні ролик на телебаченні - то вся бюджетна сфера, місячна зарплата. Народ любить за свої гроші", - зазначив він.

Лідер партії вважає, що сьогодні як ніколи необхідно перевірити рівень підтримки партії саме в округах.

Говорячи про організацію виборів, Литвин зазначив, що членам партії слід всі свої зусилля спрямувати на підтримку кандидатів, які балотуватимуться за мажоритарними округами - "допомога людьми, іншими можливостями для того, щоб ми отримали необхідний результат".

Нагадаємо, деякі соратники Литвина вже підстрахували своє майбутнє - їхні прізвища включені в умовно прохідну частину виборчого списку Партії регіонів. Так, під номером 16 у списку йде ІгорьШаров, під номером 38 - Олег Зарубинський, 45 - Катерина Ващук. У Верховній Раді всі троє входять у фракцію Народної партії.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини