RU

Партія Королевської подала в суд на соціологів за низький рейтинг

11.10.2012, 15:51
Партія Королевської подала в суд на соціологів за низький рейтинг - Фото
Фото: партія Україна-Вперед
Партія Наталії Королевської Україна-Вперед подала в суд на фонд Демократичні ініціативи та Київський міжнародний інститут соціології.

Як повідомляє прес-служба політичної сили, юрист Олександра Павленко пояснила, партія вимагає спростувати інформацію про її рейтинг, оприлюднений соціологічними компаніями.

"Ми вимагаємо від суду винести рішення про спростування такої інформації. Крім того, нами було подано клопотання про витребування анкет, які, ми сподіваємося, існують в цих організаціях. Ми б хотіли подивитися на ці анкети, спонукати суд до аналізу цих анкет, подивитися, які методики соціологічних досліджень були використані і чи дійсно ці анкети є достовірними", - підкреслила вона.

За словами Павленко, у партії є підстави вважати, що не тільки оприлюднені дані є недостовірними, але і сам факт проведення дослідження не відповідає дійсності.

Позов поданий до Господарського суду Києва. Україна-Вперед вимагає вжити заходів і заборонити фонду Демократичні ініціативи та КМІС публікувати будь-які рейтингові дані щодо партії Королевської.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного наприкінці вересня нинішнього року, партія Україна-Вперед набирає на виборах до Верховної Ради 1,4% голосів, а за результатами останнього дослідження фонду Демократичні ініціативи - 2,1%, тобто не потрапляє в майбутній парламент.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини