RU

Партія Кличка зібрала три тисячі заяв про корупцію

09.10.2012, 16:27
Партія Кличка зібрала три тисячі заяв про корупцію - Фото
Фото: mvs.gov.ua
Партія УДАР зібрала більше трьох тисяч заяв про корупцію в органах влади. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив кандидат у народні депутати від партії Валентин Наливайченко.

"Державна корупція і безвідповідальність влади є ключовими загрозами для демократії і державності України. Саме тому ми бачимо основне завдання партії УДАР в боротьбі з корупційною системою і відновлення демократії. Ми хочемо, щоб УДАР став центром антикорупційної коаліції в парламенті і центром антикорупційного руху в суспільстві" , - сказав Наливайченко.

Перед виборами УДАР почав збір інформації про конкретні прояви корупції. Кандидат в народні депутати від УДАРу Павло Розенко уточнив, що на першому етапі громадяни направили в партію три тисячі звернень, з яких 1700 містили повідомлення про корупційні діяння, решта - рекомендації щодо подолання корупції.

Як випливає із заяв громадян, найбільш корупційні сфери: видача різних дозволів і узгоджень місцевими органами влади, виділення землі і незаконне збирання грошей за отримання безкоштовних адміністративних послуг, за вступ до вузу, за лікування. Серед найбільш згадуваних посад корупціонерів - мери та їхні заступники, народні депутати, працівники міліції всіх рівнів, судді, директори шкіл.

УДАР має намір передати всю зібрану інформацію в спеціальний антикорупційний орган, який обіцяє створити після виборів, а також сформує спеціальну слідчу комісію Верховної Ради з розслідування корупції та фальсифікацій. "Справи, по яких є докази, ми вже зараз передаємо у ГПУ", - пояснив Наливайченко.

Коментуючи ініціативу зі створення антикорупційного агентства, Наливайченко пояснив, що цей орган буде підпорядкований Верховній Раді. До нього увійдуть також журналісти і правозахисники.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини