RU

Партія Кличка оскаржить закон про референдум до КСУ

16.04.2013, 17:17
Партія Кличка оскаржить закон про референдум до КСУ - Фото
cffa7ddab97bf313de2b5a84496d9ad5.jpg
Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив народний депутат з фракції УДАР в парламенті Валерій Карпунцов.

"З моменту обрання нас народними депутатами, фракція УДАР готувала подання до Конституційного суду щодо визнання неконституційним закону про референдум, який у минулій каденції ВР прийняли картками. Сьогодні Конституційне подання готово. Під час ранкового засідання парламенту ми затвердили остаточну редакцію і ми його в даний момент оформляємо", - повідомив Карпунцов.

За словами народного депутата, УДАР аргументує неконституційне прийняття цього закону тим, що порушено процедуру голосування. "Є дві складові: процедурна, тобто порушення процедури при голосуванні, і матеріальна, тобто порушення самих норм Конституції. У даному випадку ми йдемо тільки за процедурою", - сказав він.

Ударівець нагадав, що в день прийняття закону про референдум на засіданні парламенту не було 226 народних депутатів, голосування проходило картками за інших депутатів, процедура голосування не відповідала Конституції, поправки після прийняття в першому читанні, яких було більше 1 тисячі, не розглядалися.

На питання, чи будуть інші опозиційні фракції підтримувати подання до КС, Карпунцов відповів: "Фракція УДАР нараховує 42 народних депутата, а необхідна мінімальна кількість - 45. Ми не будемо задаватися метою назбирати якнайбільше підписів. Ми візьмемо те, що необхідно за законом".

За його словами, УДАР буде звертатися до КС з поданням "сьогодні або завтра".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини