RU

Партія Ющенка збереться на з'їзд у жовтні

11.09.2009, 17:23

Черговий з'їзд партії "Наша Україна" відбудеться в період з 20 по 27 жовтня. Відповідне рішення ухвалено сьогодні на політраді партії. Про це журналістам на брифінгу повідомив перший заступник глави політради Володимир Мойсик.

Уточнюючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи буде на цьому з'їзді висуватися кандидат у президенти від "Нашої України", В.Мойсик сказав: "Якщо Конституційний Суд не поправить Закон (про вибори Президента, - ред.) в цій частині, то з 20-го ми вже повинні були б зібрати з'їзд і думати про висунення кандидата. Але якщо скасують цю норму у Конституційному Суді (про нові терміни виборчої кампанії, - ред.), то вся партійна робота зміститься".

Нагадаємо, нову редакцію Закону "Про вибори Президента України", що скорочує термін президентської кампанії з 120 до 90 днів, учора було опубліковано в N169 видання "Голос Україні" і вона набула чинності. Закон "завізував" Голова Верховної Ради Володимир Литвин. Тепер слово за Президентом Віктором Ющенком, який раніше ветував документ, а днями попередив, що обов'язково оскаржить його у КСУ.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини