RU

Партія Януковича зацікавилася Facebook і Twitter

08.06.2011, 14:25
Партія Януковича зацікавилася Facebook і Twitter - Фото
a33800e04b57fb0edfaba3fe52afe338.jpg

Партія Януковича зацікавилася Facebook і Twitter

Восени Партія регіонів планує презентувати свої проекти у соціальних мережах, але від живої агітації і спілкування з людьми відмовлятися не збирається. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції народний депутат-регіонал Олена Бондаренко.

Коментуючи на прохання журналістів той факт, що сьогодні опозиційні сили набагато активніше використовують інтернет-просування, зокрема, у соціальних мережах Facebook і Twitter, Бондаренко зазначила, що робота із соцмережами - важливий і сучасний інструмент роботи партії, але передусім з тими, хто велику частину часу проводить в інтернеті.

"Такі проекти у нас є. У принципі, ми маємо намір їх запускати з осені. Ми розуміємо, що у цьому плані ми сильно спізнилися порівняно з нашими конкурентами, але у цьому випадку результат і політичний, і соціологічний говорить сам за себе. Регіонали завжди віддавали перевагу роботі обличчям до обличчя, від будинку до будинку, від квартири до квартири, і Партія регіонів сильна своєю агітаторською мережею. Я думаю, що така тактика прийнятна, і вона буде використовуватися і далі", - сказала Бондаренко.

Крім того, відповідаючи на питання, коли свою сторіночку в Фейсбуці відкриє президент Віктор Янукович, вона наголосила: "Я не Віктор Федорович Янукович, тому в цьому випадку питання до нього і його прес-служби. Я думаю, Дарка Чепак і Денис Іванеско вам у цьому питанні обов'язково допоможуть".

Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини