RU

Партія Януковича озвучила, чого чекає від Путіна

12.04.2011, 11:10
Партія Януковича озвучила, чого чекає від Путіна - Фото
99b2590922481642c54685eccba10829.jpg

Партія Януковича озвучила, чого чекає від Путіна

Ідеальний підсумок візиту Прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна (на фото) в Україну був би досягнутий у тому випадку, якби Україні вдалося добитися зміни газових угод, підписаних колишнім українським прем'єром у 2009 році. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександр Єфремов, коментуючи сьогоднішній візит глави російського уряду в Україну.

"Будь-які візити великих державних керівників йдуть на обопільну користь розвитку країн, тому що якщо є особисті контакти між керівниками, то створюється нормальний клімат для ведення бізнесу. Для нас ринок Росії надзвичайно комфортний, він дуже великий", - наголосив О.Єфремов.

За його словами, на сьогоднішній день малоймовірне підписання яких-небудь контрактів у межах візиту. "Я не думаю. Але у нас є складне питання, пов'язане з формулою газових договорів, підписаних Тимошенко. Ця формула убивча для нашої держави, тому якби вдалося у межах перемовин просунутися у цьому напрямі, домовившись переглянути формулу - це був би ідеальний варіант. Але чи є підстави говорити про це сьогодні - я не впевнений", - зазначив лідер регіоналів у парламенті.

Відповідаючи на питання, чи є сьогодні які-небудь преференції, які могли б схилити уряд на користь вступу в Митний союз, регіонал зазначив, що на це питання повинні відповідати експерти. "На мій погляд, важливим є те, щоб наша країна не втратила можливостей, до того ж неважливо, в якому напрямі. Зараз багато хто критикує політику багатовекторності, але треба бути надто недалекою людиною, щоб не розуміти усіх можливостей від такої політики. Так, ми повинні посилювати економічне співробітництво із Росією, але це не має відбуватися у збиток нашим взаємовідносинам із Європейським Союзом", - додав О.Єфремов.

"У будь-якому випадку, бізнес виходить тільки тоді, коли виграють обидві сторони. Так що все те, що ми приймаємо, має бути вигідно обом сторонам, і, звичайно, не повинно нас ні в чому обмежувати", - сказав парламентарій.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться візит глави уряду Росії Володимира Путіна у Київ. На думку експертів, головна мета візиту російського прем'єра - вступ України у Митний союз у межах Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини