RU

Партія "Велика Україна" прогнозує 25 жовтня початок війни

09.04.2009, 14:28

Партія "Велика Україна" називає 25 жовтня 2009 року (ред. - раніше Верховна Рада ухвалила Постанову про призначення чергових виборів Президента України на 25 жовтня 2009 р.) днем початку війни. Про це заявив лідер вказаної політичної сили Ігор Беркут під час своєї Інтернет-конференції, що проходить у ці хвилини на порталі ЛІГА.net.

Зокрема, він пояснив позицію: "День наступних виборів - 25 жовтня - ми називаємо днем початку війни всіх проти всіх. Я пропоную вам всім представити дії Партії регіонів у випадку, якщо з'ясується, що, наприклад, Тимошенко набрала 52%, а Янукович - 48%. Як ви думаєте, чи погодиться Партія регіонів з цим? Або уявіть, що Янукович набрав 55%, а Тимошенко - 45%. Можете собі уявити, як Тимошенко скаже: так, дійсно, це були чесні і справедливі вибори?".

На думку І.Беркута, після цих виборів на Україну чекають багатомісячні судово-парламентські війни, а тому і дивитися на вибори треба не як на подію, після якої щось вирішиться, а як на ще один етап ескалації конфлікту між політичними кланами.

Детальніше ознайомитися з питаннями, що надійшли І.Беркуту від відвідувачів порталу ЛІГА.net, а також із відповідями на них можна тут >>>Цей захід проводиться у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини