RU

Партія Тимошенко вимагає кримінальних справ проти керівництва МВС

30.08.2011, 16:39

Партія Батьківщина вимагає порушити кримінальну справу за фактами незаконних дій під час святкування Дня Незалежності, здійснених керівництвом Міністерства внутрішніх справ. Про це говориться в заяві президії політради партії.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, 24 серпня керівництво МВС, "виконуючи політичне замовлення.., намагалося спровокувати зіткнення з багатотисячною святковою колоною патріотів, яка йшла по вулиці Володимирській". "Проти мирних громадян були кинуті спеціальні підрозділи міліції та внутрішніх військ, звезені з інших регіонів України, застосовано сльозогінний газ", - зазначили в БЮТ.

Особливо цинічними, на думку бютівців, дії МВС виглядали в зв'язку із тим, що навіть в рішенні суду про заборону акцій вулиця Володимирська не була зазначена, керівники МВС і КМДА рекомендували опозиційним партіям вести мирну ходу саме по цій вулиці.

Однак замість того, щоб відкривати кримінальні справи проти керівників МВС, справи порушуються проти громадян України, які святкували своє велике свято, захищали свої цивільні права. "Цинічна та блюзнірська влада не зупиняється навіть перед тим, щоб кидати за грати жінок та пенсіонерів... Дійшло до того, що викликали на допит Левка Лук'яненка - живу легенду, справжнього Героя України, людину, яка своє життя поклала на боротьбу за незалежність, яка була за це засуджена на страту та чекала розправи в камері смертників", - додали в БЮТ.

У політраді впевнені, що мета подібних дій - посіяти в суспільстві страх, залякати людей, запобігти їхній участі в масових заходах.

У зв'язку з цим партія Батьківщина вимагає від "режиму Януковича" негайно припинити свідому політику порушення права громадян на мирні збори; звільнити всіх політв'язнів, кількість яких збільшується щодня; "порушити кримінальну справу за фактами незаконних і провокаційних дій під час святкування Дня Незалежності України, здійснених керівництвом Міністерства внутрішніх справ".

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт жінки, яка 24 серпня, за даними опозиції, на знак протесту проти політичних репресій відрізала прізвище президента від стрічки на вінку "Тарасу Шевченку від Віктора Януковича".

Батьківщина: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини