RU

Партія Тимошенко: Суддя Кіреєв служить Банковій

04.07.2011, 17:58

Суддя Родіон Кіреєв "поглумився над законом", коли відвів новому захиснику Юлії Тимошенко Миколі Титаренку всього два дні на ознайомлення з 4,5 тис. сторінок матеріалів справи. Про це йдеться в заяві партії "Батьківщина".

"Згідно зі ст. 289 УПК України, дати адвокату необхідний час на ознайомлення зі справою - це прямий обов'язок судді. Однак він знов знехтував законом, в черговий раз довівши, що служить не Феміді, а Адміністрації президента", - заявили в "Батьківщині".

У партії підрахували, що, оскільки матеріали справи нараховують 16 томів обсягом до 300 сторінок кожен, Титаренко повинен вивчати по 2 тис. сторінок в день, і "не просто прочитати, а уважно проаналізувати, зіставити факти і розробити стратегію захисту".

"Пан Кіреєв, суддівська мантія вам не до лиця. Ви вдягнули чужу форму, виконуєте чуже замовлення, ретранслюєте чужі рішення. Ваше місце - не в суді, а під дверима на Банковій, в лакейському поклоні і з фразою "чего ізволітє", - говориться в заяві.

"Цим цинічним рішенням Кіреєв довів, що під личиною судді служить маніакальному бажанню Януковича швидше розправитися з головним політичним опонентом влади - Юлією Тимошенко", - підсумували в партії "Батьківщина".

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва, який сьогодні повинен був розглядати газову справу Юлії Тимошенко по суті, знов не зайшов далі суперечок сторін і розгляду клопотання. У результаті судове засідання було знов перенесене - на цей раз на 6 липня.

Тимошенко такою відстрочкою залишилася незадоволена: на думку екс-прем'єра, її адвокату дали дуже мало часу на ознайомлення зі справою, щоб захист не міг в повній мірі виконувати свої функції. "По суті, у Титаренка є один день - завтрашній", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Батьківщина": довідка та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>

Фоторепортаж: суд над Тимошенко так і не добрався до суті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини