RU

Партія Тігіпка відбере кандидатів на вибори за рейтингом

12.07.2010, 12:40

Партія Тігіпка відбере кандидатів на вибори за рейтингом
Списки кандидатів від партії "Сильна Україна" для участі у місцевих виборах будуть сформовані з урахуванням результатів попереднього партійного голосування – так званого праймериз. Праймериз – це рейтинговий відбір кандидатів на виборні посади серед представників однієї партії. Він буває відкритим, коли голосувати може будь-який громадянин, і закритим, коли право голосу мають тільки члени партії, що проводять попередні вибори.

"Праймериз – це можливість для кожного члена партії стати кандидатом від "Сильної України" на виборах до місцевих органів влади 31 жовтня 2010 року. Це відкритий, демократичний відбір, який дасть змогу визначити кращих з найкращих", – повідомив Сергій Вітер, керівник національного секретаріату партії Сергій Тігіпко "Сильна Україна".

Для участі у попередніх виборах кандидату необхідно подати заявку до місцевого відділення партії. Заяви будуть прийматися у регіональних, міських і районних організаціях "Сильної України" з 20 по 31 липня. Усю інформацію про порядок проведення попередніх виборів можна буде отримати у відділеннях партії на місцях і на партійному сайті.

Внутрішньопартійне голосування стартує вже 10 серпня. За кандидатів із списку праймериз свого району, міста, області члени партії зможуть проголосувати на сайті "Сильної України". Паралельно з інтернет-виборами, з 10 по 31 серпня, пройде відкритий, всенародний праймериз. Громадяни зможуть голосувати у мобільних пунктах "Народний праймериз", які будуть розташовані на центральних вулицях населених пунктів. На народне голосування виноситься той же список, що і на внутрішньопартійне.

"Проводячи попередні партійні вибори, ми хочемо оцінити потенціал кандидатів від нашої партії. Справа адже не в тому, щоб поставити у список "потрібних" людей. Ми хочемо знати, хто сьогодні має реальну довіру на місцях. Ми шукаємо нових лідерів", – зазначив голова партії С.Тігіпко. За його словами, результати внутрішньопартійного голосування і народний праймериз будуть оприлюднені на початку вересня.

Місцеві вибори -2010: усі новини >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини