RU

Партія регіонів звернеться до КСУ з приводу прожиткового мінімуму

09.07.2009, 11:24

Партія регіонів готує подання до КСУ з приводу того, що Кабмін не забезпечує на належному рівні прожитковий мінімум громадянам України. Про це заявив в інтерв'ю журналістам заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, О.Єфремов наголосив: "Ми продовжуємо відстоювати свої позиції, ми готуємо відповідний запит до Конституційного Суду. Я думаю, на сьогодні до вечора всі документи будуть готові. Або сьогодні ввечері, або завтра вранці ми подамо відповідний запит з приводу невиконання урядом виплат прожиткового мінімуму. Рішення Конституційного Суду у даному напрямі вже було. Ми сподіваємося, що ми отримаємо позитивне рішення суду з цього питання і будемо вже в законодавчому плані вимагати від уряду рішення".

Нагадаємо, з початку тижня Партія регіонів блокує роботу Верховної Ради. Депутати вимагають вирішити соціальні питання.

У свою чергу, Юлія Тимошенко впевнена, що головна мета блокування Партією регіонів роботи Верховної Ради - не дати парламенту можливість проголосувати за кадровими призначеннями в Кабінет Міністрів і зруйнувати залишки фінансової стабільності. На думку Ю.Тимошенко, це спланований фінансовий тероризм.

Вчора Ю.Тимошенко вимагала від лідера Партії регіонів Віктора Януковича і його колеги Миколи Азарова відмовитися від свого законопроекту щодо підвищення мінімальної зарплати і пенсії. "Те, що ви робите - це прямий злочин", - сказала вона.

Олександр Єфремов: біографія і добірка новин>>>
Держбюджет-2009: добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини