RU

Партія регіонів знайшла 430 млн.грн., які Тимошенко "витрачає на піар"

09.07.2009, 12:40

Представники Партії регіонів представили Бюджетному комітету Верховної Ради джерела фінансування їхньої ініціативи щодо підвищення зарплат і пенсій. Зокрема, "регіонали" пропонують Юлії Тимошенко скоротити кількість грошей, які вона витрачає на власні рекламні ролики. "А це не більше, не менше, як 430 млн.грн.", - уточнили партійці.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, крім того, "регіонали" пропонують скоротити на 1 млрд.грн. витрати на "обслуговування влади".

"Бюджетний комітет, більшість в якому належить "бютівцям" і "литвинівцям", не розглянув ці пропозиції "регіоналів", спрямовані на пошук коштів для боротьби з бідністю. Своїх пропозицій представники влади також не подали", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з початку тижня Партія регіонів блокує роботу Верховної Ради. Депутати вимагають вирішити соціальні питання.

У свою чергу, Юлія Тимошенко упевнена, що головна мета блокування Партією регіонів роботи Верховної Ради - не дати парламенту можливості проголосувати за кадрові призначення у Кабінет Міністрів і зруйнувати залишки фінансової стабільності. На думку Ю.Тимошенко, це спланований фінансовий тероризм.

Учора Ю.Тимошенко вимагала від лідера Партії регіонів Віктора Януковича і його колеги Миколи Азарова відмовитися від свого законопроекту щодо підвищення мінімальної зарплати і пенсії. "Те, що ви робите - це прямий злочин", - сказала вона.

Держбюджет-2009: добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини