RU

Партія регіонів згодна поповнити Кабмін в обмін на Луценка і Вакарчука

07.09.2009, 12:32

Партія регіонів не проти кадрових призначень в уряді на цьому тижні, але в пакеті з призначеннями пропонує звільнити Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, Міністра освіти і науки Івана Вакарчука. Про це заявив заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов у своєму виступі на засіданні погоджувальної ради.

"Ми не проти того, щоб коаліція розглянула кадрові питання. Але хотілося б, щоб все-таки відреагували на ті виклики, які були раніше. Я минулого тижня був у закордонному відрядженні, зустрічався з нашими колегами в іншому парламенті. Ви знаєте, над нами сміються через міністрів, які знаходяться сьогодні в уряді, у тому числі і Луценка. Парламент, який не реагує адекватно на ті дії, коли Міністр ганьбить свою країну на весь світ, не заслуговує серйозної поваги. Тому було б абсолютно логічно, якби ми в пакеті розглянули з кадрових питань питання про зняття Луценка, і наша фракція підтримала б звільнення з роботи Міністра освіти Вакарчука за всі ті проблеми, які він привніс у нашу державу своїми діями на посту Міністра", - сказав О.Єфремов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради Володимир Литвин запропонував розглянути підготовлені кадрові питання у четвер, 10 вересня.

Олександр Єфремов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини