RU

Партія регіонів заявляє про "бюджетну" перемогу

31.07.2008, 12:13

У Партії регіонів називають перемогою рішення про необхідність об'єднати три законопроекти щодо внесення змін до Держбюджету для подолання наслідків стихійного лиха. Про це заявила член фракції Партії регіонів Ганна Герман на брифінгу у четвер.

"Я вважаю, що це велика перемога", - сказала Г. Герман, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Г. Герман зауважила, що Партія регіонів запропонувала об'єднати всі зареєстровані у ВР законопроекти про внесення змін до Бюджету, і цю пропозицію було підтримано. За словами Г. Герман, наразі президентський законопроект і законопроект, розроблений Партією регіонів, практично узгоджені, і тепер залишилося лише внести у консолідований документ найкращі позиції урядового законопроекту. Також вона заявила, що сьогоднішня робота Верховної Ради є найбільш результативною за весь період цього скликання парламенту.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла за основу "Проект закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", ініційований Президентом України. За пропозицією Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка, президентський законопроект було прийнято за основу з урахуванням пропозицій урядового законопроекту про внесення змін до Держбюджету, а також проекту закону, підготовленого Партією регіонів.

Досьє на Ганну Герман >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини